NUOMOS PLANAI

Išbandykite 14 dienų nemokamai!

DIEGIMO PLANAI

Rekomenduojame pasirinkti ir įsigyti diegimo planą.
Sistemos specialistai padės Jūsų verslui greitai, teisingai ir maksimaliai išnaudoti sistemos funkcionalumą.

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

ERP365 yra verslo valdymo sistema veikianti debesijos pagrindu. Sistemos modulinė architektūra leidžia diegti papildomą funkcionalumą nestabdant darbo, tai suteikia neribotas plėtros galimybes.

ERP365 leidžia daugelį įmonės procesų perkelti į vieną platformą, užtikrina reikalingos darbui informacijos pasiekiamumą darbuotojams. Teisių valdymas leidžia riboti ir sukoncentruoti darbuotoją ties jam svarbių veiksmų atlikimu.

Užsiregistruokite, prisijungimus prie sistemos gausite nurodytu pašto adresu. Sistemą galėsite bandyti 14 dienų nemokamai. Bandymų metu rekomenduojame susisiekti su mūsų konsultantais, kurie atsakys į visus rūpimus klausimus!

Nuomos kainodaros pagrindas yra sistemos vartotojas. Nepriklausomai nuo to, kokį planą pasirinksite, sistema fiksuos vartotojų skaičių, todėl planai keisis automatiškai. 14 dienų po registracijos sistemos naudojimas yra mokamas.
Sistemos diegimas įvyksta automatiškai, tačiau priklausomai nuo kliento poreikių, papildomų reikalavimų, komandos dydžio, importuojamų duomenų kiekio (produktai, pirkėjai, tiekėjai, sąskaitos ir kita) diegimas dažniausiai užtrunka nuo kelių dienų iki kelių savaičių.
Sistema turi labai platų funkcionalumą, mūsų tikslas padėti greitai ir teisingai jį įsisavinti, padedame sukonfigūruoti sistemą būtent jūsų poreikiams, importuoti reikiamą informaciją, apmokyti darbuotojus, o taip pat perduodame savo patirtį ir geriausias praktikas.
Visais klausimai galite kreiptis kontaktuose nurodytais adresais. Pasistengsime operatyviai į juos atsakyti.